X-tapgyr    Mary welaýaty
25.06.2020 ý. 
Oýun 37 “Gümrükçi”  11:0 “Olimp”
Gollar:
  • Hydar Nurnyyzow
  • Akmyrat Merdanow (2)
  • Merdan Şamyradow (2)
  • Dagbaşly Gurbanow
  • Gurbannyyaz Atamyradow (3)
  • Hydyrgeldi Atajanow
Oýun 38 “Migrasiýa” 11:1 “Serhetçi”
Gollar:
  • Ysmayylmuhammet Öwekow (4)
  • Kerwen Annaorazow
  • Ahmet Gulçayew (Migrasiýa)
  • Orazmyrat Arazow (awtogol)
  • Orazmyrat Arazow (Serhetçi)

Oýun 39 “Daýhanbank” 2:4 “Deňizçi” 

Gollar:

  • Döwran Allamyradow
  • Rahman Hallyyew (Daýhanbank)
  • Kadyrberdi Berenow
  • Alişer Hudaybergenow
  • Danil Parçenko
  • Rahman Hallyew (awtogol) (Deňizçi)

Duyduruşlar: Serdar Rejepow, Allamyrat Kurbanow (Dayhanbank), Kadyrberdi Berenow (Denizchi)

Oýun 40 “Senagatbank” 0:7  “Köpetdag” 

Gollar:

  • Owezbay Muhammetmyradow,
  • Mulkaman Annagulyyew (3),
  • Arzuwguly Sapargulyyew,
  • Penamyrat Meredow,
  • Awdylla Nursahedow.

Duyduryshlar: Rahym Gulamow, Mekan Hayytmuhammedow (meydanchadan Chykarylan) (Senagat Bank) Watan Atayew, Allaberdi Meredow, Penamyrat Meredow, Geldimuhammet Meredow (Kopetdag)

26.06.2020 ý. XI-tapgyr
Oýun 41 “Olimp” 2:5 “Deňizçi”
Gollar:
  • Yurdaman Jumagylyjow,
  • Arzuw Hojamberdiyew (Olimp),
  • Rowshen Orazmuhammedow,
  • Kadyrberdi Berenow (2),
  • Begench Bekjanow,
  • Danil Panchenko. (Denizchi)
Duyduryshlar: Didar Hayytow, Shazada Annayew (Olimp)
Oýun 42 “Serhetçi” 2:4 “Senagatbank”
Gollar:
  • Allayar Gayypow,
  • Suleyman Babayew (Awtogol) (Serhetchi)
  • Annaberdi Charyyew,
  • Suleyman Babayew,
  • Bayramdurdy Julmenow,
  • Yslam Chorliyew ( Senagat Bank)
Duyduryshlar: Orazmyrat Arazow, Rasul Narmetow, (Serhetchi) Annaberdi Charyyew, Berdiguly Meredow, Suleyman Babayew (Senagat Bank)
Oýun 43 “Gümrükçi” 2:2 “Migrasiýa” 
Gollar:
  • Maksat Amanow (2) (Gumrukchi)
  • Awdylla Gurbannepesow,
  • Toyly Halmyradow (Migrasiya)
Duyduryshlar: Dagbashy Gurbanow (Gumrukchi) Shageldi Awdyrahmanow, Awdylla Gurbannepesow, Balkan Durdyyew (Migrasiya)
Oýun 44 “Köpetdag” 9:2 “Daýhanbank” 
Gollar:
  • Owezbay Muhammetmyradow (3),
  • Mulkaman Annagulyyew, (3)
  • Arzuwguly Sapargulyyew, (2)
  • Awdylla Nursahedow. (Kopetdag)
  • Rahman Hallyyew (2) (Dayhan Bank)
Duyduryshlar: Penamyrat Myradow, Mergen Orazow (Talimchi) (Kopetdag) Allanur Allanurow, Azat Orazgulyyew, Dowran Allamyradow, Allamyrat Kurbanow, Allamyrat Kurbanow meydanchadan chykarylan (Dayhan Bank)